Kajakedzőállás a Siófoki Kajak Kenu Egyesületnél

A Siófoki Kajak Kenu Egyesület utánpótlás-kajakedző munkatársat keres.

Főbb feladatok: Siófoki Kajak Kenu Egyesület

  • 8-18 éves kajakos versenyzők felkészítése a versenyekre
  • Ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Versenyeztetés

 Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kajak-Kenu edzői végzettség
  • Kajak-Kenu sportágban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny, de nem feltétel:

  • Szolgálati célú kisgéphajó vezetői jogosítvány

Amit Kínálunk:

  • Főállású munkaviszony/szerződéses jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés

Benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • A végzettséget igazoló dokumentumok

A munkaviszony kezdete: 2024. első negyedév

Munkavégzés helye: Siófok

A munkával kapcsolatos egyéb információ az egyesület titkárától a +36 30 905 0654-es telefonszámon kérhető.

2024. Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
Minden jog fenntartva!